მერის წარმომადგენლები

# ადმინისტრაციული ერთეული სახელი, გვარი ტელეფონის ნომერი
1 მერის წარმომადგენელი დაბის ადმინისტრაციულ ერთეულში გოჩა ჯინჭარაძე 577 58 33 44
2 მერის წარმომადგენელი გუთურის ადმინისტრაციულ ერთეულში გიორგი პაიჭაძე 599 26 02 72
3 მერის წარმომადგენელი კოხნარის ადმინისტრაციულ ერთეულში გაგა გაგუა 577 54 16 41
4 მერის წარმომადგენელი საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულში გივი დუდუჩავა 557 10 01 21
5 მერის წარმომადგენელი ზემოხეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში სერგო კოტრიკაძე 599 70 41 49
6 მერის წარმომადგენელი ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში მაია რამიშვილი 557 23 67 17
7 მერის წარმომადგენელი ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულში ზურაბ მათითაიშვილი 595 08 48 47
8 მერის წარმომადგენელი დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულში ლევან ცინცაბაძე 551 58 20 18
9 მერის წარმომადგენელი ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში ამირან ხაჯიბეგოვი 577 95 31 03
10 მერის წარმომადგენელი ბუკისციხის ადმინისტრაციულ ერთეულში თეიმურაზ შარაშიძე 591 88 41 42
11 მერის წარმომადგენელი დიდი ვანის ადმინისტრაციულ ერთეულში ელენე ზაქარეიშვილი  599 77 23 73
12 მერის წარმომადგენელი შუა სურების ადმინისტრაციულ ერთეულში ზვიად ტრაპაიძე 598 48 49 20
13 მერის წარმომადგენელი ზემო სურების ადმინისტრაციულ ერთეულში ლევან ლომინეიშვილი 577 95 79 09
14 მერის წარმომადგენელი გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულში დავით სიხარულიძე 577 95 43 71
15 მერის წარმომადგენელი შუა ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულში ბელა შათირიშვილი 577 95 20 99
16 მერის წარმომადგენლი ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულში ოთარი დოლიძე 599 54 70 88
17 მერის წარმომადგენელი ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში ზურაბ გურგენიძე 577 95 79 28
18 მერის წარმომადგენელი გორაბერეჟოულის ადმინისტრაციულ ერთეულში გურამი ტყეშელიაძე 577 95 79 36
19 მერის წარმომადგენელი ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში ვახტანგ მამალაძე 591 88 48 47
20 მერის წარმომადგენელი ნაბეღლავის ადმინისტრაციულ ერთეულში გელა კოროშინაძე 599 35 65 33
21 მერის წარმომადგენელი ზოტის ადმინისტრაციულ ერთეულში რაული კონცელიძე 599 17 69 15
22 მერის წარმომადგენელი ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში სერგო კობიძე 511 15 80 61
23 მერის წარმომადგენელი ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულში პაატა ჩხაიძე 511 24 41 61
24 მერის წარმომადგენელი ბახმაროს ადმინისტრაციულ ერთეულში რომანი კალანდაძე 551 92 41 41
25 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში უჩა ბერძენიშვილი 599 35 00 56
26 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულში რევაზ რამიშვილი 511 24 14 04
27 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულში ბაქარ დოლიძე 577 56 01 76
28 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში კესო ცინცაძე 577 95 79 29
29 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულში თამარი მეფარიშვილი 551 96 18 80
30 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ჩოხატაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში რევაზ ბერძენიშვილი 595 60 75 50
31 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში რევაზ კალანდაძე 555 43 28 95
32 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში მამუკა ანთიძე 551 45 57 60
33 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ჩოხატაურის  ადმინისტრაციულ ერთეულში რუსუდან კოტრიკაძე 577 95 79 96
34 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე შუა ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულში ნუგზარი ჯიბლაძე 599 37 43 42
35 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულში ბენია ლომაძე 551 08 22 07
36 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულში ელიზა ზაქარეიშვილი 599 17 67 42
37 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულში ანა ზაქარეიშვილი 598 47 32 52
38 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ნაბეღლავის ადმინისტრაციულ ერთეულში ნოდარი ირემაძე 599 19 01 67
39 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ჩოხატაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში ნესტან ბენდელიანი 595 15 16 76
40 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დიდი ვანის ადმინისტრაციულ ერთეულში გიორგი რამიშვილი 551 32 52 50
41 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე კოხნარის ადმინისტრაციულ ერთეულში უჩა ძნელაძე 599 12 36 96
42 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულში თეონა ქათამაძე 551 02 41 81
43 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულში ია თელია 595 03 86 87
44 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში ამირან დუმბაძე 599 17 66 87
45 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში თენგიზი ცინცაძე 595 94 89 23
46 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გუთურის ადმინისტრაციულ ერთეულში მამუკა მდივანი 596 24 44 00
47 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ბუკისციხის ადმინისტრაციულ ერთეულში ივანე კეკელიძე 551 10 57 72
48 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში თამაზი ჩხიკვაძე 599 17 66 73
49 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულში ვლადიმერ დოლიძე 551 18 32 06
50 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულში გელა ბერაძე 599 19 62 06
51 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში ნატო წიქორია 555 34 79 02
52 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გორაბერეჟოულის ადმინისტრაციულ ერთეულში ნათია კოტრიკაძე 551 09 31 37
53 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულში ინგა კურტანიძე 598 43 67 75
54 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში მაკა მგალობლიშვილი 597 11 36 17
55 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში თამთა ლორია  577 07 95 21
56 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე კოხნარის ადმინისტრაციულ ერთეულში ზაზა ანდღულაძე  551 50 02 13
57 მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულში ვასილ ჩიჩუა 551 24 08 09
საავტორო უფლებები დაცულია (с) ჩოხატაურის მუნიციპალიტეტი, 2012
Joomla template by TG