30 მაისი 2024

მერის წარმომადგენლები

#ადმინისტრაციული ერთეულისახელი, გვარიტელეფონის ნომერი
1მერის წარმომადგენელი დაბის ადმინისტრაციულ ერთეულშირევაზ ბერძენიშვილი599 07 45 40
2მერის წარმომადგენელი გუთურის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგიორგი პაიჭაძე599 26 02 72
3მერის წარმომადგენელი კოხნარის ადმინისტრაციულ ერთეულშიზაზა ანდღულაძე 551 50 02 13
4მერის წარმომადგენელი საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგივი დუდუჩავა557 10 01 21
5მერის წარმომადგენელი ზემოხეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშისერგო კოტრიკაძე599 70 41 49
6მერის წარმომადგენელი ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშიმაია რამიშვილი557 23 67 17
7მერის წარმომადგენელის ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულშიზურაბ მათითაშვილი598 66 28 88
8მერის წარმომადგენელი დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულშილევან ცინცაბაძე551 58 20 18
9მერის წარმომადგენელი ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშიამირან ხაჯიბეგოვი577 95 31 03
10მერის წარმომადგენელი ბუკისციხის ადმინისტრაციულ ერთეულშითეიმურაზ შარაშიძე591 88 41 42
11მერის წარმომადგენელი დიდი ვანის ადმინისტრაციულ ერთეულშიელენე ზაქარეიშვილი 599 77 23 73
12მერის წარმომადგენელი შუა სურების ადმინისტრაციულ ერთეულშიზვიად ტრაპაიძე598 48 49 20
13მერის წარმომადგენელი ზემო სურების ადმინისტრაციულ ერთეულშილევან ლომინეიშვილი577 95 79 09
14მერის წარმომადგენელი გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულშიდავით სიხარულიძე577 95 43 71
15მერის წარმომადგენელი შუა ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულშიბელა შათირიშვილი577 95 20 99
16მერის წარმომადგენლი ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულშიოთარი დოლიძე577 95 79 80
17მერის წარმომადგენელი ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშიზურაბ გურგენიძე577 95 79 28
18მერის წარმომადგენელი გორაბერეჟოულის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგურამი ტყეშელიაძე577 95 79 36
19მერის წარმომადგენელი ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულშივახტანგ მამალაძე591 88 48 47
20მერის წარმომადგენელი ნაბეღლავის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგელა კოროშინაძე599 35 65 33
21მერის წარმომადგენელი ზოტის ადმინისტრაციულ ერთეულშიომარი ირემაძე558 77 44 24
22მერის წარმომადგენელი ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშისერგო კობიძე511 15 80 61
23მერის წარმომადგენელი ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულშიპაატა ჩხაიძე511 24 41 61
24მერის წარმომადგენელი ბახმაროს ადმინისტრაციულ ერთეულშიშალვა ცინცაძე574 74 07 40 
25მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშიუჩა ბერძენიშვილი599 35 00 56
26მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულშირევაზ რამიშვილი511 24 14 04
27მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბლაციხის ადმინისტრაციულ ერთეულშიბაქარ დოლიძე598 09 41 21
28მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშიკესო ცინცაძე577 95 79 29
29მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულშითამარი მეფარიშვილი551 96 18 80
30მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშირევაზ კალანდაძე555 43 28 95
31მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულშიმამუკა ანთიძე551 45 57 60
32მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ჩოხატაურის  ადმინისტრაციულ ერთეულშირუსუდან კოტრიკაძე577 95 79 96
33მერის წარმომადგენლის თანაშემწე შუა ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულშინუგზარი ჯიბლაძე599 37 43 42
34მერის წარმომადგენლის თანაშემწე საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულშიელიზა ზაქარეიშვილი599 17 67 42
35მერის წარმომადგენლის თანაშემწე საჭამიასერის ადმინისტრაციულ ერთეულშიანა ზაქარეიშვილი598 47 32 52
36მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ნაბეღლავის ადმინისტრაციულ ერთეულშინოდარი ირემაძე599 19 01 67
37მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ჩოხატაურის ადმინისტრაციულ ერთეულშინესტან ბენდელიანი595 15 16 76
38მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დიდი ვანის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგიორგი რამიშვილი551 32 52 50
39მერის წარმომადგენლის თანაშემწე კოხნარის ადმინისტრაციულ ერთეულშიუჩა ძნელაძე599 12 36 96
40მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულშითეონა ქათამაძე551 02 41 81
41მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ქვენობნის ადმინისტრაციულ ერთეულშიია თელია595 03 86 87
42მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშიზურაბ ხუხუნაიშვილი599 78 41 37
43მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ფარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშითენგიზი ცინცაძე595 94 89 23
44მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გუთურის ადმინისტრაციულ ერთეულშიმამუკა მდივანი596 24 44 00
45მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ბუკისციხის ადმინისტრაციულ ერთეულშიივანე კეკელიძე551 10 57 72
46მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშითამაზი ჩხიკვაძე599 17 66 73
47მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულშივლადიმერ დოლიძე551 18 32 06
48მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ჯვარცხმის ადმინისტრაციულ ერთეულშიგელა ბერაძე599 19 62 06
49მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ზომლეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშინატო წიქორია555 34 79 02
50მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გორაბერეჟოულის ადმინისტრაციულ ერთეულშინათია კოტრიკაძე551 09 31 37
51მერის წარმომადგენლის თანაშემწე გოგოლესუბნის ადმინისტრაციულ ერთეულშიინგა კურტანიძე598 43 67 75
52მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ერკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულშიმაკა მგალობლიშვილი597 11 36 17
53მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხევის ადმინისტრაციულ ერთეულშითამთა ლორია 577 07 95 21
54მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ამაღლების ადმინისტრაციულ ერთეულშივასილ ჩიჩუა551 24 08 09
55მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ნაბეღლავის ადმინისტრაციულ ერთეულშიმერაბ ბერიძე599 18 86 49
56მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ზემო სურების ადმინისტრაციულ ერთეულშიმზია ბარამიძე577 95 79 08
57მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულშიბესიკ ქერქაძე599 01 00 47
58მერის წარმომადგენლის თანაშემწე ხიდისთავის ადმინისტრაციულ ერთეულშინინო ტყეშელაშვილი577 62 52 26
59მერის წარმომადგენლის თანაშემწე დაბა ბახმაროს ადმინისტრაციულ ერთეულშილაშა საჯაია599 22 22 89
Skip to content