5 მარტი 2024

საკრებულოს წევრები

 

Nსახელი, გვარითანამდებობებიპარტიაარჩევის წესიტელ.ნომერი
1ირაკლი კუჭავასაკრებულოს თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 99 41 14
2ზაალ მამალაძესაკრებულოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 71 02 00
3დავით გუდავაძესაკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული558 71 77 70
4ჯუმბერი ბერძენიშვილისაკრებულოს თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - დაბა557 14 43 43
5მარინე ბერაძესამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 80 67 08
6ვლადიმერ სიხარულიძესაფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 56 50 20
7აკაკი ყაჭეიშვილიქონების მართვის, ეკონომიკურ და სოფლის მეურნეობის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - გოგოლესუბანი, შუაამაღლება577 95 79 45
8ბიძინა ცინცაძესივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - კოხნარი, ბურნათი, წიფნარი, ფარცხმა, შუაფარცხმა551 44 44 96
9ზვიადი მამალაძესოციალურ, განათლების, კულტურისა და სპორტის საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ნაბეღლავი, ქვაბღა, ჩხაკაურა, ხევი595 15 10 01
10ლაშა თოლორდავაფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - გუთური, ერკეთი, ქვემოერკეთი551 17 71 10
11გიორგი მათითაშვილიფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის პირველი მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 95 45 47
12კლოდი მდინარაძეფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 72 40 23
13გივი ჩხიკვაძეფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - გორაბერეჟოული, ჯვარცხმა595 67 68 09
14ზვიადი წეროძეფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ამაღლება, სამება ზომლეთი, ვანი591 22 72 66
15მაია გიორგაძეფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 17 69 52
16თემურ ხუხუნაიშვილიფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული577 95 79 64
17ქეთევან სიხარულიძეფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“თავმჯდომარის მოადგილე„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 17 77 65
18გოგი ბოლქვაძეფრაქცია ,,ჩოხატაური საქართველოსთვის“ თავმჯდომარეგახარია - საქართველოსთვისპროპორციული577 74 99 22
19ვალერიან ჩხიკვაძეფრაქცია ,,ჩოხატაური საქართველოსთვის“ თავმჯდომარის მოადგილეგახარია - საქართველოსთვისპროპორციული595 99 23 57
20დიმიტრი კორიფაძეფრაქცია ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“, თავმჯდომარესაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული577 90 57 75
21მამია ბარამიძეფრაქცია ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“, თავმჯდომარის მოადგილესაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული595 30 50 40
22ხათუნა ბერიშვილიფრაქცია ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“, თავმჯდომარის მოადგილესაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული593 44 00 68
23გოჩა ჯიქიასაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ბუკისციხე,იანეული,დაბლაციხე,დიდივანი,ზემოსურები, შუასურები595 41 88 01
24ზაურ ზარბაზოიასაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ზემოხეთი, საჭამიასერი, ქვემოხეთი577 62 59 89
25ლაშა ირემაძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ზოტი591 13 12 08
26მიხეილ თავართქილაძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ქვენობანი, ბასილეთი, ბუკნარი557 93 11 96
27კახაბერ სიხარულიძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”მაჟორიტარი - ხიდისთავი, ახალშენი, ჭაჭიეთი551 94 12 12
28ბაჩო ახალაძესაკრებულოს წევრისაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული591 64 30 31
29არჩილ სიხარულიძესაკრებულოს წევრისაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული577 95 70 03
30მარინე თავაძესაკრებულოს წევრისაარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა”პროპორციული577 95 79 32
31ბაია ძნელაძესაკრებულოს წევრიგახარია - საქართველოსთვისპროპორციული595 45 47 49
32დავით ტყეშელიაძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული599 03 95 99
33მანანა მინდაძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 85 83 88
34კობა კალანდაძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 75 53 53
35ნოდარი ცხომელიძესაკრებულოს წევრი„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო”პროპორციული595 17 11 79
36ნინო რამიშვილისაკრებულოს წევრისახალხო პარტიაპროპორციული577 60 51 59
Skip to content